Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,22 lipca
Imienieny:
Maria, Magdalena, Wawrzyniec
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Dwa wyróżnienia w Poznaniu
obrazek
7 października w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się konferencja pod nazwą "Wielkopolska euro – PROW - incja".

Jej celem było podsumowanie efektów dotychczasowego wdrażania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 oraz działania Szkoły Liderek Rozwoju Lokalnego w latach 2010-2013. Na konferencji wielokrotnie podkreślano ważną rolę, jaką na obszarach wiejskich odgrywają Liderki Rozwoju Lokalnego. Ich działalność jest doskonałym przykładem projektu sieciowego budującego kapitał społeczny na tych terenach. Do liderek i realizowanych przez nie projektów doskonale pasuje określenie „Kobiety w akcji”, które było też hasłem konkursu, którego laureatki – liderki odebrały nagrody podczas konferencji.

W konkursie "Kobiety w akcji" w imieniu wszystkich kobiet z Grabonoga realizujących ten projekt wyróżnienie odebrała Sołtys Wsi - Małgorzata Szuba. Drugie wyróżnienie przypadło dla naszej gminy w konkursie "Hymn Liderek" - utwór przygotowany przez Zespół Malinczoki, Pana Andrzeja Hodowanego i Sołtys Grabonoga spodobał się jurorom, którzy wręczyli Małgorzacie Szubie pamiątkowy dyplom. W konferencji wiżli udział Sekretarz Gminy Wiesław Glapka, Sołtys Grabonoga - Małgorzata Szuba i członkinie KGW - Dominika Kaczmarek i Beata Gaszek.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ