Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
sobota,02 grudnia
Imienieny:
Balbina, Paulina, Bibiana
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Kółko Rolnicze
obrazek
Kółko Rolnicze w Grabonogu istnieje i działa już od blisko 60 lat.

Co roku jego członkowie spotykają się na zebraniu sprawozdawczym, podsumowującym całoroczną działalność Kółka, natomiast co 4 lata ma miejsce tzw. zebranie sprawozdawczo-wyborcze związane z wyborem nowego Zarządu. Takie właśnie spotkanie miało miejsce 18 lipca w świetlicy wiejskiej w Grabonogu, na którym nastąpiły zmiany w Zarządzie.
Ze swoich stanowisk, ze względów „wiekowych” miejsca odstąpili młodszym następcom- p. Roman Radoła pełniący przez 33 latach wzorowe stanowisko skarbnika Kółka Rolniczego w Grabonogu oraz wieloletni sekretarz p. Andrzej Grzywaczyk.

Po przywitaniu wszystkich przybyłych na spotkanie członków, nastąpił wybór przewodniczącego zebrania, a następnie wybór komisji skrótacyjnej, która odpowiedzialna była za poprawne przeprowadzenie wyborów nowego Zarządu, w skład którego weszli:
Prezes – Zenon Woźniakowski
Sekretarz- Paweł Maćkowiak
Skarbnik- Marek Marciniak
Komisja rewizyjna: przewodniczący- Tomasz Ślachetka, członkowie komisji: Małgorzata Szuba, Franciszek Katarzyński
Sprawozdanie z całorocznej działalności Kółka Rolniczego zaprezentował zebranym Prezes - Zenon Woźniakowski, sprawozdanie finansowe przedstawił dotychczasowy skarbik, p. Roman Radoła, z kolei sprawozdanie komisji rewizyjnej odczytał Marek Marciniak.

Zebrani ocenili działalność komisji bez uchybień, po czym nastąpiły dyskusje nas przebiegiem dalszej działalności Kółka oraz wspólna kawa i wymiana doświadczeń. Kółko Rolnicze powiększyło się również o nowych członków.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ