Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,22 lipca
Imienieny:
Maria, Magdalena, Wawrzyniec
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Ścieżka Nordic Walking
obrazek
Szlak bł. Edmunda Bojanowskiego to trasa posiadająca trzy warianty do wyboru w zależności od czasu, umiejętności i wieku turystów. Łączy ona miejsca związane z błogosławionym.

17 maja 2014 r. ukazał się folder przygotowany przez pomysłodawczynię - Antoninę Jankowską – mieszkankę Grabonoga, uczennicę technikum obsługi turystycznej. Odbywając praktykę w Urzędzie Gminy w Piaskach, wdrożyła swój autorski projekt trasy do Nordic Walking, którego pierwsze ulotki zostały rozdane podczas Nocy Muzeów w Grabonogu. Zawiera on informacje dotyczące bł. E. Bojanowskiego oraz mapkę z trzema trasami Nordic Walking.

Ulotka ma na celu rozpropagowanie miejsc dotyczących błogosławionego i pokazanie, że trasa nie musi być nudna, a nawet po drodze można coś zwiedzić i odpocząć, np. odwiedzając przystań nad Malińczą w Piaskach lub przystań bł. E. Bojanowskiego w Grabonogu.

Szlak bł. Edmunda Bojanowskiego nie jest przypadkiem. Trasa, którą zaproponowała Antonina była przez nią wiele razy sprawdzana.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ