Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,22 lipca
Imienieny:
Maria, Magdalena, Wawrzyniec
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
PGS GRANT dla Grabonogu
obrazek
Przedstawicielki wsi Grabonóg miały okazję uczestniczyć w spotkaniu podsumowującym Program Grantów Sołeckich,które odbyło się w sali konferencyjnej na Świętej Górze w Gostynia.

Program Grantów Sołeckich, czyli PGS 0001 to nowy program w powiecie gostyńskim, który ogłosił starosta gostyński Robert Marcinkowski. Jego celem jest wspieranie inicjatyw podejmowanych na terenach wiejskich. O dotacje mogły ubiegać się grupy nieformalne- koła gospodyń wiejskich, rady sołeckich, czy grupy hobbystyczne. Do programu wpłynęło 21 wniosków, z których kapituła konkursowa dofinansowaniem postanowiła nagrodzić 13 z nich, z czego aż 6 otrzymało maksymalną kwotę tysiąca złotych.

W gronie zwycięzców znalazło się również Koło Gospodyń Wiejskich z Grabonogu, którego przedstawicielki z rąk starosty gostyńskiego odebrały dofinansowanie na złożony przez siebie projekt pn. " Grabonoska truskawka".
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ