Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,22 lipca
Imienieny:
Maria, Magdalena, Wawrzyniec
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Gmina Piaski w obiektywie
obrazek
W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach otwarto wystawę pokonkursową "Gmina Piaski w obiektywie". Na całoroczny konkurs zorganizowany przez Urząd Gminy Piaski, Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu i Gminny Ośrodek Kultury w Piaskach wpłynęło kilkaset prac od kilkudziesięciu uczestników podzielonych na trzy kategorie - kategorię szkół podstawowych, kategorię szkół średnich i gimnazjów oraz kategorię osób dorosłych. Spośród laureatów poszczególnych etapów konkursu, jury pod przewodnictwem zawodowego fotografa - Sebastian Frosta wybrało trzy najlepsze prace.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali dyplomy i cenne nagrody ufundowane przez organizatorów. Dodatkową niespodzianką dla wszystkich wyróżnionych w poszczególnych etapach konkursu jest folder prezentujący ich prace, który można bezpłatnie otrzymać zwiedzając wystawę.

W gronie zwycięzców znalazła się również reprezentantka Grabonogu Karolina Jankowska zajmując III miejsce w kategorii - szkoły średnie, gimnazja.


fot. UG Piaski
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ